PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31166}

Asy przestworzy

Aces High
8,5 1 003
oceny
8,5 10 1 1003
Asy przestworzy
powrót do forum filmu Asy przestworzy

Słaby film

ocenił(a) film na 3

Film raczej kiepski. Może się spodobać jedynie miłośnikom lotnictwa WWI reszcie osób nie polecam. Aktorstwo słabe, scenariusz słaby, role pilotów grają dzieci. Jedyny plus to dobre odwzorowanie walk powietrznych. Taki film o niczym, zapychacz 3/10.

gagarin77

chyba inny film ogladałes

co do tych dzieci to myslisz że kto latał jak wiekszosc pilotów już została zestrzelona

aktorstwo ok

scenariusz taki sobie ale też ok

a w ogole to tak cie pocisnełem w myslach że jakbym to napisał to by mnie pogonili z filmwebu wiec nie bede tego pisał ale uwież mi to że jesteś debilem w porównaniu z tym co o tobie mysle to pikus a tak przy okzji to debilem też jesteś

Bzium_3

chce jeszcze dodać żeby nikt sie nie sugerował jego opinia jest tu kilka innych komentarzy i przy tym jednym który pewnie woli obejrzec transformersy 8 nisz dobre mocne kino film wypada pozytywnie wiec nic tylko polecic

ocenił(a) film na 3
Bzium_3

Transformersy obejrzałem kiedyś 1 - oceniłem na 2
Muszę przyznać, że teraz tarzam się z twojej wypowiedzi po podłodze bo widziałem w twoich ocenach masz część 3 ocenioną na 9 (2 lipiec 2011) dziecko neostrady!!! Zanim na kogoś naskoczysz spójrz lepiej na siebie bobku.

Odnośnie Użytkownik usunięty wpis z 12 stycznia 2010 2:08
Co do dzieci za sterami to nie wiedziałem o tym. Myślałem bardziej o wieku 20-30 lat dla pilotów. Piszesz, że mięli po 18-19 lat - ci w filmie wyglądają mi na 13-14. Ba nawet naprawdę tyle nie mieli kiedy w tym filmie grali. Pierwszy z brzegu Peter Firth - ur. X.1953. Jak umiesz liczyć i odliczysz jakiś rok od kręcenia do premiery to ci wyjdzie, że to 12 latek - No sorry z czym do ludzi.

ocenił(a) film na 3
gagarin77

Ech no i się walnąłem jak zobaczyłem, że to film z 76 a nie z 66. My fault.

gagarin77

jeśli ja jestem dziecko neostrady to ty eltona johna oglądałeś najnowszych transformersów zechciałeś sprawdzić jak oceniłem wcześniejsze części może nie pomyślałeś że efekty 3d robią takie wrażenie że warto dać 9 mimo iż treść filmu nie powala może i czasem jestem hipokrytą bo nie chce mi się czytać komentarza, mojej wypowiedzi na ten komentarz a tym bardziej nie chce mi się czytać całej twojej wypowiedzi synku poza tym ja pamiętam czasy w których nie było internetu a ty nie widziałeś filmu więc nie prowokuj mnie po nocy i zastanów się czy cie ojcowie dobrze wychowali

ocenił(a) film na 3
Bzium_3

Widać z dala żeś dziecko, zero jakiejkolwiek interpunkcji, bełkoczesz coś w swoim słowotoku. W dodatku jesteś hipokrytą dającym filmowi 9 za same efekty ale to już twój problem. Co do wychowania, idź pokaż ojcu swoją pierwszą wypowiedź i spytaj czy dobrze cię kultury nauczył.

gagarin77

widać żeś cham prosty wsiok z masą kompleksów z marnym pochodzeniem na czele i odbijasz to sobie w necie gratuluje ale dla takiej osoby jak ty nie warto się wysilać nad sprawdzaniem ortografii gramatyki czy interpunkcji możesz mi postawić przecinek aż ci tryśnie na gębe

użytkownik usunięty
gagarin77

Po 1-e - właśnie "dzieci" latały w czasie 1 wojny! do książek a nie na filmweb! Tacy Werner Voss,czy Erich Lowenhardt, asy niemieckie to roczniki 1897 (zginęli w 1917 i 18r!)Umiesz liczyć???,Fullard też został asem w wieku 19 lat(!!!) Angielska legenda Albert Ball ur.1896 jak ginął miał 21 lat jak i wielu innych. Latali i 18-latkowie, wiec BRAWO!!!!! dla reżysera, że pokazał historię, taką, jaką ona była!!!! po drugie film jest właśnie dla miłosników lotnictwa!!!! Masz miliony innych filmów, często głupich, bezsensownych, oglądaj jakie chcesz, nikt ci nie każe historii oglądać, zwłaszcza że się na niej nie znasz, a filmów o lotnictwie jest niewiele, za to miłośników latania mnóstwo i to dla nas jest ten film, aczkolwiek akcja też jest ok, bo po prostu pokazuje wojnę. Batmana ci nie pokażą, bo takiego tam nie było. Proste? Wyjaśnić coś jeszcze? I brawa za repliki samolotów!!! Świetny film!

ocenił(a) film na 7

Film dobry na tamte czasy, moja ocena 7/10!
Ciekawsze było by pokazanie tego filmu z perspektywy Niemców lub Rosjan (znaleźli by się tam Polscy piloci- przyszłe polskie asy).
Ciekawe porównanie takiego filmu do nowego Czerwonego Barona w HD z 3D.

ocenił(a) film na 4
gagarin77

Zgadzam się. Film nudnawy i raczej kiepski. Moja ocena: 4/10

karakrytyka

co ty masz miedzy uszami? androny z ambony.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Niektóre koty bure rozwijają się do czwartego roku życia, a później już tylko rosną…Lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać co do tego wszelkie wątpliwości.
Odpowiedź ni w pięć ni w dziewięć.

gagarin77

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones