PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496052}
8,2 13
ocen
8,2 10 1 13
Inferno by Dante
powrót do forum filmu Inferno by Dante

Bo temat piekła Dantego jest bardzo interesujący, wędrówka po dziewięciu kręgach piekieł, wiele makabrycznych scen niczym z filmów gore, okrucieństwa które później będą się śniły po nocach. Takiego filmu bym sobie życzył, bo do takiego filmu ten temat wręcz zachęca, w końcu to jest wędrówka przez piekło, a nie drzemka na trawce. Ale znając życie z tego filmu wyjdzie na 100% to drugie, zwykła tandetna bajeczka, takiego właśnie filmu się spodziewam, choć chciałbym się mylić.

D3Mania

Moze wiesz gdzie to obejrzec nie moge znalesc a naprawde zapowiada sie dobrze wczesniejsza animacja byla naprawde swietna dzieki niej zaglebilem sie w gatunek i polubilem filmy anime moze cos wiesz na ten temat

adm11293

Hmmm, niestety nic o nim nie wiem. Prawdę mówiąc, zapomniałem całkowicie o tym filmie, dopiero twój post mi o nim przypomniał :D. Jak czegoś się dowiem, to dam tobie znać

D3Mania

znalazłem krotkie pojedyncze fragmety ale nie jestem pewien czy to jest to nie wiem nawet bardzo mało informacji jest na ten temat może morzna kupic na DVD z góry dzieki za zainteresowanie tematem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones