PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026657}

Mów do mnie!

Talk to Me
6,9 22 831
ocen
6,9 10 1 22831
7,3 30
ocen krytyków
Mów do mnie
powrót do forum filmu Mów do mnie!

Z tak niskim poziomem IQ bohaterów. Chyba, że w USA to standard. Masz rękę która widzi zmarłych? Posiadasz artefakt, który może zmienić swat, ludzkość, pomoc odkryć tajemnice istnienia, sena życia i w ogóle wszechświata. Co z tym robisz? Imprezki i wywalone. Nawet już nie tak martwi mnie to, jak bardzo ludzie nie boją się robić takich rzeczy ale jak potrafili przejść do codzienności po widzeniu zmarłych. Serio? Widzę zmarła osobę w artefakcie i następnego dnia prowadzę zwkle życie i nic mnie nie zastanawia i nie składnia do refleksji? Scena z tym dzieciakiem jak wali głową w stol. Chyba z 3 razy walnął zanim ktokolwiek zareagował. Pewnie, stójcie i się patrzcie i nic nie róbcie xD W szpitalu gdy wali głową w ścianę? Ten lez w rogu i płacz i się patrz zanim robić cokolwiek. Ten film mógł być dobry ale bohaterowie w nim zahaczają poziomem inteligencji I świadomości o ameby.


I nie żebym wierzył w takie bzdury jak duchy ale stawiam się w tym 'uniwersum'.

ocenił(a) film na 7
3140tru

Mnie kupuje ta interpretacja, że motyw z ręką i robienie z tego zabawnej rozrywki symbolizuje narkotyki, i uzależnienie od social-mediów. W takim wariancie ten irracjonalizm jest nawet uzasadniony. Niektórych filmów po prostu nie powinno się odczytywać dosłownie.

ocenił(a) film na 8
3140tru

to nie jest USA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones