PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799989}

Nasz Jake

A Kid Like Jake
5,8 1 026
ocen
5,8 10 1 1026
Nasz Jake
powrót do forum filmu Nasz Jake

lecz nie rozumiem tych ocen. Z całą pewnością film jest trudny i brakuje mu wartkości, ale temat skomplikowany i ważny. Do tego świetna gra Jima Parsonsa i wręcz powalająca Claire Danes, Octavia Spencer też w tyle nie pozostaje.

ocenił(a) film na 8
staryzgred

To typowe niezależne kino amerykańskie, które nie każdemu odpowiada, film porusza trudny temat i muszę przyznać że obawiałam się nadmiernego melodramatyzmu, ale cieszę się ze film głównie skupił się na rodzicach, na tym że mimo tego ze kochają swoje dziecko, akceptują je i chcą aby było szczęśliwe to mają prawo być zdezorientowani. Jim Parson moim zdaniem świetnie pasował do tej roli.

użytkownik usunięty
beUnpredictable

Już wiem, co dzisiaj obejrzę. Dzięki :)

staryzgred

Nie jesteś przygłupem. A ocenami na stronach dawno przestałem się sugerować. Gdybym to robił to zamiast 600 filmów w roku, obejrzałbym 60. Bo bym się zastanawiał czy warto.

grzegorzanu

U ja jak obejrzę te 60 to jest dobrze ;)

buterfly

Zatrudnij się tak jak ja w ochronie. Praca na noce ma swoje plusy. Miłego dnia.

grzegorzanu

Zawszę warto szukać plusów :) - Na razie nie narzekam na wybór, wiec taka ilość mi na razie wystarcza :)

staryzgred

" powalająca gra Claire Danes". Trafne określenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones