Bryce Dallas Howard

7,4
21 568 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

Wszystkie female tutaj pisza ze ona jest brzydka, co wy wiecie, zazdroscicie jej!!!!!!
Jestem facetem i dla mnie jest ona piekna :)

hamann666

Ja sie zgodze - jest bardzo atrakcyjna. Mozna to zabaczyc w Lady of the water, gdzie nie ma makijazu. To jej glowne zdjecie nie jest zbyt pochlebne niestety.

Rlyeh

nie jest pochlebne?? jest aż ZA pochlebne, jest mega wyfotoszopowane.

hamann666

Ja jestem female (hetero :D) i też uważam, że jest bardzo ładna :) Natomiast zauważyłam, że wielu ludziom nie odpowiada taki typ urody (mnie np. u facetów - także. w większości przypadków rudzi faceci nie są dla mnie atrakcyjni), więc może to wcale nie zawiść :)

użytkownik usunięty
hamann666

ja uważam, że jest piękna :-]] a jestem kobietą
pozdrawiam

też się z wami zgadzam, ale możecie zmienić to zdjęcie ?? Tak jakoś sztucznie na nim wygląda.

Vampire19

Moim zdaniem ładne zdjęcie.

Ble987

rzeczywiście jest ładna, zdj głowne mi się nie podoba bo wygląda mega sztucznie(photoshop)...zwróciłem na nią uwage w Terminatorze, tam jakoś szczególnie dobrze wyszła :D

użytkownik usunięty
hamann666

Popieram Cię, Bryce nie jest jedną z tych wiecznie wyuzdanych hollywoodzkich aktorek:D Jest ładna i utalentowana.

Najlepiej wyglądała w "Spiderman 3", może przez te włosy? ;))

użytkownik usunięty
Cadaver

a ja najbardziej ją lubię w rudych:D

hamann666

ładna ładna :) może nie jakoś szczególnie atrakcyjna, ale ma naturalny urok. na pierwszym zdjęciu, które z nią zobaczyłam, była jakaś taka grubo-tęga i to do niej nie pasowało, ale okazało się że wygląda jednak inaczej ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones