Chad Kroeger

Chad Robert Turton

6,0
1 ocena występów osoby
powrót do forum osoby Chad Kroeger

Ludzie ciągle hate'ują Nickelback. No nie łudźmy się, takim zespołom jak Queen albo The Beatles to oni nawet w najśmielszych marzeniach nie dorównują. To legendy! Dla mnie samo takie porównywanie to zbrodnia. Nie są oni rewelacyjni, ale ... uwielbiam ich. Bo taka prawda, że żeby być kimś nie trzeba być na najwyższym poziomie. Chad Kroeger to dla mnie wyjątkowy artysta. Nie tylko ze względu na głos, który na pewno zasługuje na uznanie, ale też wspaniałe teksty, jakie samodzielnie pisze. Jest w nich wiele prawdy o świecie i życiu. Myślę, że ich autor ma w wielu kwestiach słuszność. Warto, zanim wyrobi się negatywną opinię o zespole, najpierw poczytać ich teksty i , uwaga, zrozumieć je. W ich muzyce najważniejsze jest właśnie rozumienie. Niezwykła jest też ich szczerość. Szczerość, która np. mnie jest w stanie złapać za gardło i trzymać. Według mnie Chad Kroeger zasługuje na szacunek. Łatwo jest napisać, że muzyka Nickelback to, za przeproszeniem, "gówno" dla głuchych ludzi, ale trudno powiedzieć dlaczego. A więc moje pytanie brzmi właśnie "Dlaczego?" Dlaczego tak się nienawidzi Nickelback? Chętnie poczytam o waszych zarzutach co do nich... I... wołam o ich docenienie :)

Tony_R

Swego czasu ich słuchałam. Mieli całkiem porządne kawałki. Jednak to było dość dawno temu. Grać umieją, wokal jest super, ale mój największy zarzut to to, że poszli w komerchę. Dla mnie to już nie ten sam zespół. Ich muzyka gatunkowo bardzo spadła. Zaczynali od post grunge, mieli nawet mocniejsze numery, a teraz spadli do czegoś, co bardziej przypomina pop. No cóż, takie zmiany nie każdemu się będą podobać. :P Nawet sam wygląd Chada, kiedyś a dziś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones