Chad Kroeger

Chad Robert Turton

6,0
1 ocena występów osoby
powrót do forum osoby Chad Kroeger

Przypadkiem trafiłam na filmwebie na strone na temat Chada i jestem mile zaskoczona. Od razu narzuca mi się pytanie: Czy są tu jeszcze jacyś inni fani Nickelback????

meredith_ali

Oczywiście!!!!! Ja się zgłaszam!:) Chociaż mam Chad'a w ulubionych już od początku kiedy jestem na FW, nie kwapiłam się do napisania czegoś tutaj. Jednak zmieniłam zdanie;) Super, że jesteś ich fanką - witaj w gronie:)

California

No to i ja sie dołacze;)Nickleback!!! sa zajebisci i przekosmiczni:D uwielbiam ich piosenki:D Chad ma taki piekny glos:D bosski:P:P jestem ich zagorzała fanka:D:D sa the best;)!!!

meredith_ali

Ja też!!! Uwielbiam ich słuchać. Zapraszam na mojego bloga, możemy porozmawiać o Nickelbacku;). Pozdrawiam

użytkownik usunięty
meredith_ali

No to jeszcze jedna fanka :] Nie ma co, goście są świetni!

meredith_ali

Nickelback rulez! Uwielbiam ich muzę,a Chad ma głos wprost cudowny!!!

meredith_ali

Nickelback rlz!! To mój ulubiony zespół. Zgadzam się z przedmówcami - Chad ma super głos!

buldog55

NICKELBACK ponad wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOJA MIŁOŚC A CHAD TO PO PROSTU CUD,MIODZIO I W OGÓLE KOLES ZAJEBISTY NIKT NIE MA LEPSZEGO GLOSU NIZ ON.SA PRAWDZIWI NICZEGO NIE UDAWAJA I SA GITESSSSSSSSSSSS FANI NICKELBACKA KOCHAM WAS STAWIAM BROWCA WSZYSTKIM <PIWOSZ> HAHAHA

meredith_ali

Wpadło mi do głowy żeby wpisać go w wyszukiwarce, bo widziałam tu inne postaci znane, a nie koniecznie jako aktorzy.
Nickelback to świetny zespół ;) Bardzo dobrze grają. Poza tym świetny wokal- Chad ma niepowtarzalny głos.

assa_fw

a mi przypomina Nicolasa Cege'a ;ddd

assa_fw

assa_fw ze mną było podobnie, bo skoro dość duża ilość muzyków jest na filmweb'ie to może i on.. i znalazłam go ;D chociaż możnaby zmienić zdjęcie główne, bo prawie go nie poznałam
no i oczywiście w pełni zgadzam się z przedmówcami, że głos ma cudowny, a pozatym Nickelback ma naprawdę poruszające piosenki, z przesłaniem...
Pozdrawiam innych fanów ;)

meredith_ali

Są są ;D Kocham Nickelback, ich muzyka mi pomaga...<3

meredith_ali

kocham ;>

meredith_ali

Mają super słowa , muzyka jest fatastyczna a głos Chada ...... jest nie do opisania , uwielbiam jego głos.

meredith_ali

Tak. Super są. Ale 5 lat temu.

meredith_ali

The Beatles a nie ten syf.

meredith_ali

zapraszam https://www.facebook.com/Nickelbackfunclub?ref=tn_tnmn

meredith_ali

tak tak są super ale do głuchych prostaczków

meredith_ali

Jestem oddaną fanką zespołu NICKELBACK od blisko 10 lat. Znam wszystkie ich piosenki. Razem z nimi przechodziłam "metamorfozy" i muszę powiedzieć, że mają wspaniałe utwory. Te, które budzą mnie o poranku przy dobrej kawie i dodają skrzydeł na cały dzień np. BURT IT TO THE GROUND, JUST TO GET, oraz kawałki przy których relaksuję się na maxa np.ROCK STAR,LULABY czy SOMEDAY. Trochę zmienili styl na najnowszej płytce,ale szanuję ich za to, że mieli odwagę na mały eksperyment i wszystkie kawałki są ekstra. Może jestem zakręcona na ich punkcie, ale tylko i wyłącznie pozytywnie.
Jeśli chodzi o Chad'a, to świetne ciacho, tylko do schrupania hi hi ;) , Jego wizerunek zawsze jest dla mnie wspaniały. Zwłaszcza teraz, jak ma krótkie włosy. Jego głos jest jak balsam dla moich uszu, serca i duszyMiałam jechać na koncert do Łodz, ale biedaczysko się rozchorował. Jednak zdrowie jest najważniejsze i wcale nie mam żalu, że koncert odwołali.Jeśli chodzi o hejterów, to niech znajdą sobie inne zajęcie, a nie robią tylko pośmiewisko z siebie wyzywając, ganiąc konkretne osoby czy zespoły i tym samym obrażając fanów tymi bezsensownymi tekstami. Ludzie jedni kochają " BAYER FUL", inni " ROLING STONES" a jeszcze inni ( wśród nich jestem JA) " NICKELBACK" i hejterzy czy jak im tam nie mają prawa ranić niczyich uczuć do jakiegoś zespołu czy wokalisty.

Dziękuję. To wszystko co miałam do " powiedzenia" i bez urazy dla tych co lubują się w obrażaniu innych, a to paskudny nawyk ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones