PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134084}

Chłopaki z baraków

Trailer Park Boys
8,4 42 074
oceny
8,4 10 1 42074
Chłopaki z baraków
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków

Chronologia

ocenił(a) serial na 9

Jestem w trakcie oglądania serialu (5 sezon) i zauważyłem że jest też na netfliksie masa filmów (np. Na żywo z pi**rzonego Dublina itd.) i tu pytanie, czy jest tu określona jakaś chronologia czy można oglądać najpierw serial a potem filmy?

bartekBoro

Here is the correct order in which to watch all the Trailer Park Boys seasons and movies:

• The Cart Boy [1995] (not a necessity, but fun)
• Trailer Park Boys [1999] (black and white movie, well worth a watch)
• Seasons 1, 2, 3 and 4 (season 1 starts where the B&W movie ends)
• The Trailer Park Boys Xmas Special [2004] (TV Movie)
• Season 5
• Trailer Park Boys: The Movie/The Big Dirty [2006]
• Trailer Park Boys 101 [2007] (TV Short)
(stand-alone story, doesn't not follow the rest of the plot, you could watch whenever but it fits here better in my opinion)
• Seasons 6 and 7
• Say Goodnight to the Bad Guys [2008] (TV Movie)
• Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day [2009]
• Trailer Park Boys: Don't Legalize It [2014]
• Trailer Park Boys: Live at the Northpole [2014] (TV Movie)
• Swearnet: The Movie [2014]
• Seasons 8, 9 and 10
• Trailer Park Boys: Live in F**kin' Dublin [2014] (TV Movie)
• Trailer Park Boys: Drunk, High & Unemployed Live in Austin [2015] (TV Movie)
• Trailer Park Boys Out of the Park: Europe [2016--]
• Trailer Park Boys Out of the Park: USA [2017--]
• Seasons 11, 12

JacQu

troche do doopy ta chronologia. Obejrzałem 10 sezon, teraz chce na żywo z Dublina i to się dzieje wcześniej niż koniec 10 sezonu

JacQu

Xmas special jest prequelem sezonu 1 ale rzecz jasna warto go obejrzeć po sezonie 7 żeby wiedzieć do czego nawiązuje i ile jest radochy w łączeniu wątków xD. Jeżeli jeszcze kogokolwiek to interesuję, polecam obejrzeć tak:
- Sezon 1-7
- Xmas
- Say goodnight to the bad guys
- Countdown to liquor day
To jest samo mięso, TPB w szczytowej formie. Resztę polecam tylko najwytrwalszym fanom, szczególnie że są problemy z kanonem, np. pierwszy film jest jakiś totalnie oderwany od sezonu 1 choć warto go obejrzeć choćby dla tych dziwnych scen w więzieniu xD.

ocenił(a) serial na 9
bartekBoro

Jestem aktualnie na s03. Lepiej oglądać chronologicznie czy mogę najpierw skończyć serial i później zobaczyć filmy? Stracę coś na tym?

scarecrow_5

Lepiej oglądaj chronologicznie, wiesz co się dzieje ciągle.

scarecrow_5

Właśnie lepiej obejrzyj 1-7 a potem wszystko inne żeby sobie połączyć wątki. Ale pewnie już dawno obejrzałeś xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones