PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 426
ocen
5,6 10 1 10426
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie

Czemu Reggie byl opiekunem? - nie moge do tego dojsc

Ten film wcale nie nie jest glupi, wcale nie jest denna bajeczka, ludzie ktorzy tak pisza to dzieci neo albo pokolenie Pily XXVII i Batmana "odgrzewany kotlet".
Shyamalan znowu stworzyl cos pieknego, wielkie brawa dla tego czlowieka uwielbiam jego filmy, wiekszosc nie lubi jego filmow bo ich poprostu nie rozumie i nie potrafi dostrzec tego co zachwyca.

ocenił(a) film na 9
hamann666

Jak to dlaczego? Umiał powstrzymywać tego trawiastego pieska.

A film jest niesamowity; klimatyczny i znakomicie zagrany.

tom_1984

W takim razie skąd Cleveland wiedział,że Reggie go powstrzyma zanim go powstrzymał?

ocenił(a) film na 9
Viya

A wiedział? W trakcie się zorientował, że Reggie patrzy mu w oczy i trawiak nie atakuje.

tom_1984

Jakby to ująć, w trakcie ale zanim się stało.
Wracając do pytania w tytule tematu, myślę tom,że twoja odpowiedź nie jest właściwa. Był opiekunem bo umiał powstrzymać bestię? Powinno być odwrotnie tj. umiał go powstrzymać bo był opiekunem. No i znów: dlaczego opiekunem był jakiś tam nawet trochę przypadkowy gościu stojący akurat przy basenie? Aż się prosi wiedzieć o nim coś więcej.

ocenił(a) film na 9
Viya

w tym filmie nie ma przypadkowych osób - przynajmniej wg mnie.
O Reggiem wiadomo mniej więcej tyle samo co o bractwie sióstr.

ocenił(a) film na 7
tom_1984

A mi się wydaje, że to próba pokazania, że każdy człowiek jest ważny, każdy jest potrzebny, każdy potrafi pomóc. Nawet, a może szczególnie, "taki przypadkowy gościu stojący akurat przy basenie". To nic nie zmienia, że wiemy bardzo mało o tej osobie, powinniśmy widzieć wartość w każdym człowieku. Story powiedziała Clevelandowi, że KAŻDA istota jest potrzebna. Ja tak właśnie odczytałam przesłanie tego filmu - każdy ma do odegrania ważną rolę, w życiu chodzi o to, żeby ją odnaleźć.

ocenił(a) film na 7
Viya

Myślę, że nie znalazł się tam przypadkiem. Zauważyłam, że w czasie przyjęcia kręcił się i obserwował jakby na coś czekał. Pewnie wyczuwał, że ma jakąś rolę do odegrania i przeznaczenie zaprowadziło go we właściwe miejsce we właściwym czasie.

ocenił(a) film na 9
hamann666

w filmie jest mowa o osobach niezauważanych, wg. mnie to taka łamigłówka dla widza, kiedy okazuje się, że na początku wyznaczone osoby nie są tymi za które je uważano, twórcy dają szanse, abyśmy sami mogli znaleźć odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones