PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 430
ocen
5,6 10 1 10430
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie

Przed obejrzeniem tego filmu nie przeczytałam ani jednej opinii na jego temat. Teraz wiem, że dobrze zrobiłam, bo napewno bardzo by mnie one zniechęciły. Według mnie film zasługuje na bardzo dobrą ocenę. Wywołał we mnie wiele emocji, sprawił, że zagłębiłam się w świecie marzeń, w którym i tak często przebywam. Nie polecam filmu realistom, ludziom, którzy nie potrafią korzystać z wyobraźni, bądź którzy wogóle jej nie mają.

ocenił(a) film na 8
A_t_k_a

zgadzam się. dla większości ten film będzie dziwny, a więc głupi i nie warty zachodu. dla nas ten film jest dziwny, a więc ciekawy, niekonwencjonalny, zaskakujący. pierwsza połowa była troszke nudna, ale potem załączył się ten świetny, tajmeniczy, a zarazem doniosły klimacik
charakterystyczny dla filmów Nighta. nie jest to napewno jego najlepszy film, kiedyś był w lepszej formie, ale i tak nie jestem zawiedziony
jak już zauważyłaś świetnie działa na wyobraźnię i to jest jego mocna strona

ocenił(a) film na 8
A_t_k_a

I to jest najlepsza opinia dla tego filmu. Praktycznie gdy widziałem plakat w zwiastun w multikinie (tytułowej bohaterki na nich jeszcze nie było), mocno mnie zaintrygował, ale gdy przeczytałem o nim recenzje, to się zniechęciłem, ale zobaczyłem że jeden serwis dał 4/6 i uznałem że może jednak być ciekawy. Potem obejrzałem Osadę i Niezniszczalnego (Znaki i Szósty zmysł widziałem wcześniej) i powiedziałem sobie że jeśli "Kobieta..." mi się spodoba, dodaję Shyamalana do ulubionych reżyserów. Film udało mi się później zdobyć i naprawdę mi się spodobał (2 razy widziałem i dałem 8/10). Niektórym moim znajomym (których też można nazwać marzycielami) również się podobał. A co to tego że film był dziwny, właśnie takie produkcje lubię najbardziej.

Zauważyłem jeszcze że często zdarza się że, jak to określiłaś, "filmy dla marzycieli" dostają słabe oceny (Hook Spielberga, czy Ekspres Polarny Zemeckisa, oba filmy bardzo lubię).

speiderman

No tak...ten plakat-naprawde zacheca do obejrzenia-szczegolnie wlasnie marzycieli, do ktorych tez sie zaliczam. Jednak temu filmowi czegos brakuje..tak, ma swoje plusy-muzyka i uroda glownej bohaterki..ale pewne elementy sa jakies takie..np..jak ten facet nurkuje po lecznicze bloto do jej "pokoju" pod basenem..to gdzie ona zyje-pod basenem czy w innej krainie, a jesli pod basenem to jaki problem ma aby tam wrocic..Cos jest z tym filmem nie tak...Choc "Osada" jest swietna..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones