PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 430
ocen
5,6 10 1 10430
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie
Fan_Horrorow

Jakie świetne uzasadnienie. Wiesz co przekonałeś mnie tym labiryntem fauna. Musi być naprawde dobry. Dziex oglądne sobie. Pozdro

ocenił(a) film na 4
Fan_Horrorow

Mała konkluzja: skoro nie podobają Ci się dramaty - nie oglądaj ich! I wiesz co? Jedyne co mogę dla Ciebie zrobić, to szczerze Ci współczuć. Lubisz horrory. OK..ale obrażanie filmów, w których nie jest pokazane wszystko czarno na białym, i dawanie im ocen, na które z pewnością nie zasługują jest BEZ SENSU.
Cya!

ocenił(a) film na 10
Fan_Horrorow

Głupkowaty jak Labirynt Fauna,ale wypasiony jak noc zywych trupów 13 i kozacki jak piątek 14 część 7-POZDRO SZEFIE

ocenił(a) film na 8
Fan_Horrorow

Jak miło. Rzadko kto stawia te filmy na równi :).

użytkownik usunięty
Fan_Horrorow

Spoko, to jeden z tych co podwyższają noty woskowym ciałom, piłom i innym ghost riderom więc nie warto...

ocenił(a) film na 9

W ulubionych ma teksańską masakrę piłą:początek, więc dyskusja z nim o filmowych baśniach nie ma sensu

Jak dla mnie 8/10, ale muza JNH więc 9/10

ocenił(a) film na 8
Fan_Horrorow

Facet daje po 9-10 punktów takim gniotm ze głowa boli, i z kim tu rozmawiać?

ocenił(a) film na 6
Fan_Horrorow

wybacz, ze siekiera nie trzaskała na ekranie :] i w ogóle nie wypowiadaj sie nisko o takich filmach jak 'labirynt fauna' pustostanie umysłowy ^^

ocenił(a) film na 2
Fan_Horrorow

jak labirynt fauna byl zly to znaczy ze jestes idiota i go nie zrozumiales. Czyli musisz byc jednym z tych fanow filmow gdzie rozmowa wyglada: guten tag, guten tag hans i przechodza do akcji

ocenił(a) film na 4
Fan_Horrorow

Matko jedyna - kolejny koszmar - " Gwiezdny Pył " .... ;(
Nie ma to jak odpadające głowy, wyprute flaki, rozszarpane ciała i powyrywane nogi oddalone od dup. jakieś 10 metrów.
Albo potwory pożerające ludzi jak smaczne chipsy.

OGLĄDAJMY HORRORY BO TO NAJLEPSZY GATUNEK FILMOWY ;)

Fan_Horrorow

uzasadnij, bo jakoś do mnie to nie przemawia.

ocenił(a) film na 9
OsobnikH

Fan horrorów jako uciechę obrał sobie plugawę tytułu gatunkowych koneserów...Wstydu oszczędź!

_suspect_

Zgodzę się, że gniotem nad gniotami był "Labirynt Fauna" (opowieść o faunie pedofilu czyhającym na dziewczynkę :P ) A to jest lekki, łatwy i przyjemny filmik :) Bajka niby naciągana ale wciąga :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones