PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 426
ocen
5,6 10 1 10426
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie

i jedyny, na którym nie dotrwałam do końca, bo zasnęłam. Plus za klimat, ale niestety, nie ratuje tego obrazu.

ocenił(a) film na 7
zapatrzona_w_slonce

Ojj jest wiele nudniejszych ale film jest nietypowy i ma to do siebie że może odrzucić i to na kilometr... na pewno bym go bratu nie puścił który ubóstwia filmy akcji o.O

ocenił(a) film na 8
zapatrzona_w_slonce

Nie rozumiem w takim razie Twojej oceny, którą się wystawia za całokształt. Sam napisałeś że ma plus... a dając 1 to go nie dostrzegasz. Widząc plus w jakimś filmie choć jest kiepski w jakimś filmie dam przynajmniej 2. Niech to będzie muzyka, dobrze grający aktor, scenografia, muzyka, to wszystko na wpływ na film więc widząc zaprzeczyłeś sam sobie pisząc że ma klimat.

ocenił(a) film na 1
boczu

"Plus za klimat, ale niestety, nie ratuje tego obrazu. "- to moja wcześniejsza wypowiedź. Ponieważ nie ratuje on w żadnym stopniu filmu, więc w kontekście całości daję 1. Dla mnie był naprawdę słaby.

ocenił(a) film na 8
zapatrzona_w_slonce

Ok rozumiem, ze był słaby dla Ciebie ale nie rozumiem tego że widząc plus się go nie uwzględnia :). Oglądając jakiś film i jest beznadziejny ale charakteryzacja spoko to nie dam filmowi 1 :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
zapatrzona_w_slonce

Żałuj córko, żałuj.. Że zasnęłaś. Film zdecydowanie nie dla ludzi, którzy lubią dużo akcji. Ale dla tych, którzy lubią baśnie o życiu.

ocenił(a) film na 1
AJGOR_2

Ano żałuję, ojcze, żałuję:) Ale w ramach poprawy obiecuję raz jeszcze sięgnąć po tenże film. Nie zasnę, daję słowo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones