PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 426
ocen
5,6 10 1 10426
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie

Niestety...

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie zupelny niewypal.Nieudana Proba stworzenia na sile czegos nowego, oryginalnego.Po raz drugi w zyciu zastanawialem sie czy dotrwam do konca seansu.tworcy probowali pomieszac konwencje basniowa,komediowa i filmu grozy.W efekcie wyszedł popularny ogórek z dżemem i czarna kawa.Najbardziej denerwujacy jest sposob prowadzenia i rozwoj fabuly.taka historyjke moze wymyslic nawet male dziecko.w momencie kiedy potrzebne sa jakies fakty,zeby wszystko trzymalo sie kupy po prostu dopowiada sie je w najbanalniejszy sposob i wszystko jest ok.film nie wzbudza w widzu absolutnie zadnych emocji.w pewnym momencie zaczyna irytowac swoja forma,rozwojem akcji i zachowaniem bohaterow i nie przestaje az do konca.I nie chodzi tu o to ze maja byc strzelaniny i mordy.jak sie okazuje nie wszystko co oryginalne musi byc dobre,chociaz mam wrazenie ze niektorzy krytycy i specjalisci od "ambitnego" kina oryginalnosc,nawet bezsensowna,traktuja jako jedyny wyznacznik wartości filmu.

ocenił(a) film na 3
Skyo

Zgadzam się całkowicie z twoją opinią. Ja dałam 4/10, bo więcej nie warto.

Skyo

tez muszę się z tym zgodzić dodam jeszcze te absurdalne zachowania ludzi to takie nieludzkie ....
Ckliwość w tym filmie jest tak płaska że aż naprawdę się chce płakać a co poniektórych aktorów ma się ochotę dosięgnąć nawet za cenę utraty monitora . Jedyny plus to ujrzenie na półprzypakowanego kolesia :)

Skyo

Czasem mnie trochę irytował niedopracowanymi szczegółkami ale bez przesady!
i nie pisz następnym razem: "film nie wzbudza w widzu absolutnie żadnych emocji" tylko zastąp "film nie wzbudzał we mnie absolutnie żadnych emocji",
O.K.?

ocenił(a) film na 5
Skyo

niestety ja również odczuwam niedosyt - wyszła im tak baśniowa paćka, bardzo chaotyczny . Faktem jest ze ma w sobie trochę tej magii no ale nie na tyle by jakos ,,porwać,, widza . Jeden z plusów To fantastyczny motyw muzyczny

ocenił(a) film na 9
Skyo

Nie wzbudza emocji? Irytuje? Może nie powinieneś się brać za filmy w których fabuła dominuje nad akcją?

ocenił(a) film na 3
Drouzi

Której części mojej wypowiedzi nie rozumiesz? Chętnie "biorę się" zarówno za filmy z przewagą fabuły nad akcją jak i na odwrót. W momencie gdy fabuła jest mało wciągająca, absorbująca i "pchana na siłę" a z widza robi się idiotę zaczynam odczuwać irytację wynikającą z poczucia traconego czasu przeznaczonego na oglądanie dzieła pokroju "Kobieta w błękitnej wodzie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones