PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 430
ocen
5,6 10 1 10430
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie

Kolejny jego obraz ma niskie oceny u krytyki i po raz pierwszy takze u publiki. Nie zdziwie sie, jesli ten nieco przeceniany przez wielu rezyser juz nie nakreci nic znaczacego dla kinematografii. Wszak do tej pory swietny byl jedynie ''Szosty zmysl'' (reszta to naciagane bzdury z niezlym klimatem). Coz, jesli ma rzeczywiscie taki wielki talent, to moze sie podniesie.

Thommy

Ja bym nie nazywałe reszty bzdurami, bo "znaki" poza kapitalnym klimatem niosły ze sobą naprawdę ciekawe przesłanie, coś nowego to było w kinie.
I film był naprawdę dobry.
Niezniszczalny natomiast poza klimatem oczywiście ;) przedstawiał bardzo ciekawą historię prawdziwych narodzin superbohatera, z krwi i kości w dość realistyczny sposób.
Też niezły film.

Osada- tutaj totalne rozczarowanie, i kompletnie ujawnia sie tendencja spadkowa filmów M.N.S

Oczywiście 6-sty zmysł pozostaje niedoścignionym dziełem w dorobku reżysera.

Najnowszej produkcji nie widziałem, ale widać po opiniach i recenzjach za dobrze nie jest. No cóż, niektórzy są geniuszami, a niektórzy mają genialne przebłyski :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones