PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 431
ocen
5,6 10 1 10431
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie

jasne że jeśli spojrzymy na ten film racjonalnym okiem to wyda nam się on mocno naiwny,
naciągany i niedorobiony, potencjał do końca nie wykorzystany... ale naprawdę ma swój
urok ta baśń, mimo wielu widocznych i rażących wad wciągnąłem się w opowieść reżysera i
nawet w jakimś stopniu mnie zauroczyła ta prosta niezobowiązująca baśń opowiadana do
poduszki (i tak trzeba ten film traktować). Tym razem ten reżyser nie postawił na suspens i
dreszcz a jeszcze bardziej na atmosferę, która jest inna niż w jego pozostałych filmach
(aczkolwiek wciąż czuć że to Shyamalan). Może nie jest to poziom "Labiryntu Fauna" ale coś
klimatycznie bardzo blisko tego...

Nu_RaKu

Z tego co tu poczytałam o tym filmie to raczej nie jest jakiś świetny i nie miałam zamiaru go oglądać, ale ze względu na jeden utwór skomponowany przez J. N. Howarda do właśnie tegoż filmu chyba jednak go w końcu obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
Nu_RaKu

gorszy też od Amelii , ale dałem taką samą ocenę "na zachętę", niech więcej ludzi obejrzy tego typu filmy z pogranicza fantasy czy baśni , bo warto. Mają swój urok i dodają do naszej szarej rzeczywistości pierwiastek tego czegoś ulotnego, niesamowitego, ciekawego ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones