PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 431
ocen
5,6 10 1 10431
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie

trzeba obejrzeć!

ocenił(a) film na 8

film zmusza do myślenia. dla mnie jest on niesamowity ale trzeba się skupić aby wydobyć z niego glębię. naprawdę WART obejrzenia!!!

ocenił(a) film na 9
sheeperek

Trzeba, nie trzeba. Ale na pewno warto. Intrygujący, dziwny, trochę magiczny ,jak każdy film M. Night Shyamalana. Dziwię się, że ma tak niską ocenę i tyle niepochlebnych opinii. Choć fakt, że przez pierwsze 20 min filmu niewiele się dzieję, dopiero później zaczyna się robić ciekawie. Warto więc przebrnąć przez początek.

ocenił(a) film na 8
Joanna_Petarda

Smuci mnie, ze poglad, iz w filmie musi "sie cos dziac" jest tak rozpowszechniony. Nie musi, przynajmniej wg mnie nie musi.

sheeperek

Zgadzam sie. Tez mnie zaskakuja te negatywne opinie i złote Maliny, nie przesadzałbym moze az tak z ta głębią, ale film naprawde nie jest taki zły a i Shyamalan nie drazni jako aktor, mógłbym wskazać z 10 miernot aktorskich gorszych od niego. Spokojna, ciepła, optymistyczna opowieść o pokonywaniu i przełamywaniu słabości, o tym ze nie jestesmy sami na tym swiecie, że nasze drogi krzyzują się a nasze dłonie sa zdolne do cudów o których nawet Jezusowi sie nie śniło. Troche grozy, humoru i wzruszenia, taka filmowa baśń w rodzaju Niekończacej sie Opowieści czy Przyjaciela Wesołego Diabła. Mocne 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones